از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

آقای خرید بجنورد آقای خرید بجنورد

ثبت نام

ضد عفونی کننده دست نانونقره 5لیتری یوماسیل

وضعیت موجود
قیمت 288000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

“معرفی محصول نانوآنتی باکتریال یوماسیل”

مایع ضد عفونی کننده یوماسیل مبتنی بر نانو سیلور و دارای تاییدیه از آزمایشگاه میکروبیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1394 است.
این مایع با برخورداری از نانو ذرات نقره به سیتوپلاسم ویروس نفوذ کرده و باعث انعقاد سیتوپلاسم ویروس شده و مانع از فعالیت آن می شود.
ضمن این که ذرات نانومتال با ابعاد کمتر از 10 نانو متر تاجک های ویروس کورونا را اشغال می کند و چسبندگی تاجک ها را مختل می کند.
اثر بخشی نانومتال ها در حدی است که در حال حاضر استفاده از نانونقره به عنوان یکی از پایه های اساسی برای تولید داروی ضد کورونا در کشورهای پیشرفته مطرح است.
گفتنی است در محلول یوماسیل برای از بین بردن کامل ویروس از چند نوع ضد عفونی کننده دیگر نیز استفاده می شود.
شرکت فردای سروش ایرانیان که در سال 97 موفق به اخذ مجوز واحد فناوری در حوزه ی مواد شیمیایی پیشرفته از پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس شده است، پیشرو در تولید مواد ضدعفونی کننده خانگی مبتی بر نانوسیلور است.
دوز نانوسیلور مصرفی برای پاک کننده های بهداشتی دست و سطوح متفاوت است.
البته استفاده از محصولات ضدعفونی کننده دست برای سطوح مانعی ندارد ولی برای ماندگاری بالاتر اثر ضدعفونی کنندگی بر روی سطوح، محصولات ویژه ی سطوح نیز به صورت تخصصی تولید می شود.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

ویروس کرونا چیست ؟

در ادامه می توانید علاوه بر آشنایی با شرکت فردای سروش ایرانیان و نحوه ی تهیه ی مایع ضد عفونی کننده یوماسیل، با ویروس کرونا، علائم ویروس کرونا، آیا اینکه ویروس کرونا درمان دارد و همچنین اینکه ویروس کرونا تا کی ادامه دارد و اصلا اینکه آیا ویروس کرونا چیست بیشتر آشنا شوید

ویروس کرونا نوع جدیدی از ویروس است که گونه های مختلفی دارد، برخی از ویروس های کرونا، انسان را درگیر بیماری کرده و برخی دیگر گریبان گیر حیواناتی مانند، خفاش ، شتر و گربه می شود. در اصل به ویروس کرونا ، بیماری 2019 (COVID-19) می گویند ، که اولین بار در ووهان چین شناسایی شد. CO مخفف کرونا ، VI مخفف ویروس و D مخفف بیماری می باشد که در حقیقت از خانواده های ویروس‌هایی همچون سارس (سندروم تنفسی حاد) و همچنین سرماخوردگی می باشد که علائم ویروس کرونا ، شباهت بسیار زیادی به آنان دارد. ویروس کرونا از جنس لیپید است که به معنای چربی می باشد و مواد نانو سیلور موجود در ضدعفونی کننده دست صورت و سطوح یوماسیل می تواند ذرات چربی را از بین ببرد.

علائم ویروس کرونا ، ویروس کرونا درمان دارد؟

همانطور که گفته شد، علائم ویروس کرونا شباهت بسیاری به علائم سرماخوردگی و سارس دارد، مانند تب، سرفه و تنگی نفس و عفونت ریه دارد و در موارد خطرناک تر گاهی موجب مرگ می شود ، همچنین تا کنون درمان ویروس کرونا کشف نشده است اما می توان با پیشگیری درست به جای درمان ویروس کرونا از ابتلا به این بیماری واگیردار که به سرعت در حال پخش است جلوگیری کرد.